Citat iz 2026-06-19.html:
predmet se mi je zdel fajn in bi ga priporočal. čeprav najbrž v lajfu ne bom delal prevajalnika, sem izboljšal znanje programiranja v javi in sploh izvedel kako prevajalniki delajo, prej nisem zares imel pojma. predavanja pri profesorju slivniku so bila po kvaliteti na nivoju predstav v drami, če bi na predstavah v drami lahko še postavljali vprašanja in debatirali. ena redkih odlično poslušljivih predavanj na frijevskem dodiplomcu. pa še vaje ima isti učitelj, noro.
Se strinjam, res zakon. Vsakemu ga bi priporočil, samo da ima s sabo nekoga, ki bo zih naredil. :P